SKLEP

kontakt@studiowiton.com

+48 515 180 937

+48 515 180 937

 - Creative Agency

działalność gospodarcza

jednoosobowa działalność gospodarcza

ewidencja działalności gospodarczej

jak obliczyć ratę leasingu

©2023 Studio Witoń 

Kampanie reklamowe

Wiedza poparta doświadczeniem.

 

Współpracując z moimi klientami stale się rozwijam. Równocześnie zdobywam odpowiednie kwalifikacje, aby móc zaoferować  dobrze przemyślane  i działające rozwiązania e-commerce. Każdy biznes wymaga innego podejścia.  Certyfikaty zdobywałem biorąc udział w licznych szkoleniach oraz wykładach. Wszystko po to, by nie błądzić w rozwiązaniach jakie oferuje rynek e-commerce, który prężnie się rozwija. Liczne platformy Market Place: Allegro, Empik, Amazon czy Shopee wymagają konkretnych rozwiązań. Od dobrze zbudowanej kampanii Goole Ads po integrację Baselinker kończąc w Enova 360.

 

Ludziom przydałby się czasem jeden dzień wolnego od życia. - św. Augustyn 

zdjęcie zaufania w biznesie

Marketplace

zaświadczenie allegro ads
certyfikat baselinker

BaseLinker

Wyobraź sobie sytuacje, że handlujesz na kilku platformach Marketplace oraz sklepach e-commerce. Masz obszerną infrastrukturę, jesteś producentem, np. placów zabaw, musisz mieć kontrolę nad niemal każdym aspektem - od śrubki, po kadry i płace oraz sprawne zarządzanie transportem. Baselinker jest już na rynku od dawna, lecz niewielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, jak bardzo ta platforma się rozwinęła. Powiem szczerze, że momentami aż mnie zadziwia szybkość, z jaką się rozwijają. Integrują się chyba z wszystkim co możliwe. Integracja zawsze jest banalna i odbywa się po API. Co to jest API? Krótko mówiąc, jest to metoda wymiany danych i komunikacji między serwisami. Wszystko się odbywa w locie i bez wiedzy na poziomie profesjonalnego programisty lepiej tam nie podchodzić. 
Integrowałem bardzo duży serwis e-commerce, gdzie musiałem spiąć stronę internetową, Shoper oraz kilka Marketplace oraz Enova. Baselinker także ułatwia cały proces zakupu, od sprzedaży po wysyłkę towaru do klienta jednym kliknięciem. 
Prowadzisz zawansowany biznes? Zapytaj w czym możemy Cię wesprzeć.