SKLEP

kontakt@studiowiton.com

+48 515 180 937

+48 515 180 937

działalność gospodarcza

jednoosobowa działalność gospodarcza

ewidencja działalności gospodarczej

jak obliczyć ratę leasingu

©2023 Studio Witoń 

Kampanie reklamowe

Wiedza poparta doświadczeniem.

 

Współpracując z moimi klientami stale się rozwijam. Równocześnie zdobywam odpowiednie kwalifikacje, aby móc zaoferować  dobrze przemyślane  i działające rozwiązania e-commerce. Każdy biznes wymaga innego podejścia.  Certyfikaty zdobywałem biorąc udział w licznych szkoleniach oraz wykładach. Wszystko po to, by nie błądzić w rozwiązaniach jakie oferuje rynek e-commerce, który prężnie się rozwija. Liczne platformy Market Place: Allegro, Empik, Amazon czy Shopee wymagają konkretnych rozwiązań. Od dobrze zbudowanej kampanii Goole Ads po integrację Baselinker kończąc w Enova 360.

 

Ludziom przydałby się czasem jeden dzień wolnego od życia. - św. Augustyn 

zdjęcie zaufania w biznesie

Marketplace

zaświadczenie allegro ads
certyfikat baselinker

BaseLinker

Wyobraź sobie sytuacje, że handlujesz na kilku platformach Marketplace oraz sklepach e-commerce. Masz obszerną infrastrukturę, jesteś producentem, np. placów zabaw, musisz mieć kontrolę nad niemal każdym aspektem - od śrubki, po kadry i płace oraz sprawne zarządzanie transportem. Baselinker jest już na rynku od dawna, lecz niewielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, jak bardzo ta platforma się rozwinęła. Powiem szczerze, że momentami aż mnie zadziwia szybkość, z jaką się rozwijają. Integrują się chyba z wszystkim co możliwe. Integracja zawsze jest banalna i odbywa się po API. Co to jest API? Krótko mówiąc, jest to metoda wymiany danych i komunikacji między serwisami. Wszystko się odbywa w locie i bez wiedzy na poziomie profesjonalnego programisty lepiej tam nie podchodzić. 
Integrowałem bardzo duży serwis e-commerce, gdzie musiałem spiąć stronę internetową, Shoper oraz kilka Marketplace oraz Enova. Baselinker także ułatwia cały proces zakupu, od sprzedaży po wysyłkę towaru do klienta jednym kliknięciem. 
Prowadzisz zawansowany biznes? Zapytaj w czym możemy Cię wesprzeć. 

zaświadczenie

Google Adwords reklamy w sieci wyszukiwania.

Co to jest Google Adwords? Jest to nasza codzienność w branży marketingowej.
Mówiąc krótko, to narzędzie do personalizacji reklam w Internecie, jakie oferuje Google. Następstwem jest Google Ads - tu ustawiamy całą kampanię reklamową klienta. Od słów kluczowych, po dane demograficzne oraz stawki CPC. CPC (Cost Per Click) to stawka za kliknięcie w słowo kluczowe, które wyświetla nasza reklama. Płacisz w momencie gdy osoba zainteresowana klikając przechodzi do twojej strony internetowej. 

Ile kosztuje CPC? Jest wiele zmiennych, które o tym decydują. Głównie narzuca to rynek, a dokładnie popularność danego słowa kluczowego. Stawki wahają się od zera do kilkudziesięciu złotych. Nie zawsze drogo znaczy dobrze. Analityka to podstawa dobrze zbudowanej kampanii reklamowej. 

dyplom senuto

Analityka internetowa. 

Czym jest analityka internetowa? To godziny pracy skupiającej się na analizie danych, ruchem oraz zachowaniem użytkowników w sieci. Główny cel analityki to optymalizacja rozwiązań, które są skuteczne i mają na celu wzrost konwersji oraz widoczność twojej strony internetowej w sieci.  Co to jest konwersja?  To działanie, które wykona użytkownik w sieci. Może to być przejście do formularza w twoim serwisie, zakup produktu czy telefon do Ciebie.  Aby skutecznie działać musimy mieć odpowiednie instrumenty. Osobiście korzystam z Senuto, to płatne zaawansowane oprogramowanie do analityki oraz analizy konkurencji w sieci.

W rynku e-commerce mamy kilkanaście popularnych marketplace.  Facebook Marketplace, Empik Marketplace, Amazon, nadal jednak w Polsce króluje Allegro. Allegro cały czas odrabia lekcje i mocno się rozwija zostawiając konkurentów z tyłu. Allegro Ads to bardzo pomocne narzędzie. Działa bardzo podobnie jak Google Ads. Kampanie Allegro Ads budujemy w kilku różnych wariatach - od reklamy szablonowej opartej o słowa kluczowe, po reklamę graficzną. Nad wszystkim mamy kontrolę, możemy nawet zbudować remarketing klientów na Facebooku.  Główną przewagą Allegro nad konkurentami jest zaufanie, jakie przez lata zyskało w swojej społeczności.  Zaufanie to podstawa w biznesie!
Masz więcej pytań?