ZAMÓW TERAZ

Bezpłatna konsultacja oraz wizualizacja

Firma oraz Imię
Numer telefonu
Adres email
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

SKLEP

kontakt@studiowiton.com

+48 515 180 937

+48 515 180 937

działalność gospodarcza

jednoosobowa działalność gospodarcza

ewidencja działalności gospodarczej

jak obliczyć ratę leasingu

©2023 Studio Witoń 

Duży baner reklamowy na kortach AZS - promocja nowego osiedla Villa Poznań

Drodzy Czytelnicy,

 

  Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacją o naszej ostatniej realizacji dla dewelopera Villa Poznań. Z przyjemnością wykonaliśmy duży baner reklamowy na kortach AZS, który ma na celu promocję najnowszego osiedla mieszkaniowego na terenie Poznania. Baner ma wielkość 32 m x 3,10 m i jest dwustronny.  Montaż tego baneru także leżał po naszej stronie. Szczerze powiem, że to nie lada wyzwanie z uwagi na linie elektryczną co uniemożliwiało zastosowanie podnośnika koszowego.

 

  Baner został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co zapewni trwałość i estetykę przez długi czas. Zastosowane technologie druku umożliwiły uzyskanie żywych kolorów oraz czytelnej, atrakcyjnej grafiki. Baner został umieszczony w strategicznym punkcie na kortach AZS, co pozwala na skuteczną promocję dewelopera oraz zwiększenie zainteresowania potencjalnych klientów.

 

  Jako zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej, jesteśmy dumni z wykonanej pracy i cieszymy się, że możemy wspierać rozwój lokalnych przedsiębiorstw i projektów. Wierzymy, że nasza realizacja dla Villa Poznań przyczyni się do zwiększenia widoczności nowego osiedla mieszkaniowego i przyciągnięcia nowych klientów.

 

  Jeśli szukasz efektywnych rozwiązań reklamowych dla Twojego biznesu, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Z chęcią pomożemy Ci w promocji Twojej marki i osiągnięciu sukcesu.

Z poważaniem, specjaliści od reklamy Studio Witoń.

09 kwietnia 2023