Podsumowując

28 kwietnia 2023

Król Materacy na podbój rynku: Studio Witoń kreuje oszałamiające oznakowanie i olśniewającą kampanię reklamową dla nowego salonu w Gorzowie Wielkopolskim!

SKLEP

kontakt@studiowiton.com

+48 515 180 937

+48 515 180 937

działalność gospodarcza

jednoosobowa działalność gospodarcza

ewidencja działalności gospodarczej

jak obliczyć ratę leasingu

©2023 Studio Witoń 

   Cześć, drodzy czytelnicy! Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami najnowszym projektem, który udało nam się zrealizować dla marki Król Materacy. Studio Witoń zostało zatrudnione do opracowania i wdrożenia oznakowania oraz kampanii reklamowej dla ich nowego salonu firmowego. 

  Na początek skupiliśmy się na zewnętrznym wyglądzie salonu. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy imponujący kaseton reklamowy o wymiarach 8 x 2,5 metra, z winylowym licem, który przyciąga uwagę już z daleka. Do montażu użyliśmy dźwigu oraz podnośnika koszowego, aby osiągnąć perfekcyjny efekt.

 

   Dodatkowo, na zewnątrz salonu zawiesiliśmy banery reklamowe oraz flagi reklamowe, co sprawia, że całość prezentuje się  bardzo atrakcyjnie.

Wnętrze salonu również nie pozostaje w tyle. Zastosowaliśmy oznakowanie z liter wykonanych z styroduru, nadając pomieszczeniom eleganckiego i nowoczesnego charakteru.

 

Król Materacy błyszczy jako sponsor emocjonujących zawodów żużlowych: Studio Witoń tworzy dynamiczną kampanię reklamową z filmami i zdjęciami

  Oprócz samego oznakowania salonu, zostaliśmy poproszeni o przygotowanie kampanii reklamowej dla Króla Materacy. W ramach tego projektu wyprodukowaliśmy filmy reklamowe oraz zorganizowaliśmy relację fotograficzną i filmową z zawodów żużla na stadionie Stal Gorzów.

 

Król Materacy był dumnym sponsorem tych emocjonujących zawodów, co dodatkowo wzmacniało wizerunek marki wśród miłośników sportu.

Współpraca z marką Król Materacy okazała się niezwykle owocna. Z radością obserwujemy, jak nasze działania przyczyniają się do wzrostu popularności i rozpoznawalności tej marki na rynku. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego projektu i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję współpracować ponownie.

  Dziękujemy za przeczytanie tego wpisu. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, gdzie będziemy dzielić się z Wami kolejnymi realizacjami i ciekawostkami ze świata reklamy i marketingu. Do zobaczenia!