Patrycja Witoń

SKLEP

kontakt@studiowiton.com

+48 797 709 568

+48 797 709 568

działalność gospodarcza

jednoosobowa działalność gospodarcza

ewidencja działalności gospodarczej

jak obliczyć ratę leasingu

©2024 Studio Witoń 

 

 


 

01 maja 2023

Młoda i ambitna specjalistka w branży reklamowej z 5-letnim doświadczeniem, a także współwłaścicielka Studio Witoń. Aktualnie rozwija swoje umiejętności na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiując Lingwistykę Stosowaną z naciskiem na język niemiecki. W Studio Witoń, Patrycja wykorzystuje swoją wiedzę językową, prowadząc dział tłumaczeń oraz obsługując klientów na rynkach zagranicznych.

 

Dodatkowo, Patrycja łączy swoją pasję do muzyki z życiem akademickim, grając na skrzypcach w orkiestrze UAM pod batutą dyrygenta Aleksandra Grefa. Jej zaangażowanie w muzykę świadczy o jej zrównoważonym podejściu do życia, które pozwala jej na osiąganie sukcesów zarówno zawodowych, jak i osobistych.

 

Patrycja Witoń to nie tylko doświadczona specjalistka w dziedzinie reklamy, ale również osoba o bogatym życiu kulturalnym, która dąży do ciągłego rozwoju. Jej wiedza, pasje oraz umiejętności sprawiają, że Studio Witoń oferuje swoim klientom najwyższą jakość usług, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.