02 listopada 2022

Reklama dla marki Senpo

SKLEP

kontakt@studiowiton.com

+48 515 180 937

+48 515 180 937

 - Creative Agency

działalność gospodarcza

jednoosobowa działalność gospodarcza

ewidencja działalności gospodarczej

jak obliczyć ratę leasingu

©2023 Studio Witoń 

kobieta z książką

         Z firmą Senpo jesteśmy związani od kilku ładnych lat. Rok 2022 jednak okazał się wielkim przełomem. Nasza współpraca mocno się zacieśniła. Jedno jest pewne jeżeli chcesz wytrzymać tempo w jakim się ta firma rozwija musisz spełniać wysokie standardy i być niezwykle kreatywnym. Firma Senpo można z całą odpowiedzialnością napisać jest to lider w dziedzinie Zdrowego Snu. Większość firm tego profilu dziwi się o co chodzi? My wiemy, ta firma odrabia lekcje każdego dnia. Szkolenia, kampanie, sesje zdjęciowe, spoty reklamowe programy emitowane w telewizji jednym słowem mówiąc  ciągły rozwój. Cieszymy się że możemy w tym wszystkim w pewnym sensie uczestniczyć realizując materiały reklamowe wspierając naszymi usługami firmę Senpo. Za sterami całej tej maszyny stoją dwaj szefowie oraz sztab pracowników. E-commerce oraz kilkadziesiąt salonów jest na najwyższym poziomie, nie ma dnia żeby coś przegapili.

  Spot reklamowy - Senpo

Z początkiem roku 2022 otwarta została Galeria Wnętrz w Poznaniu przy ulicy Obornickiej 337. Znajduje się tam kilkanaście marek które mają asortyment wykończenia wnętrz. Materace do spania, podłogi meble.  Jasna sprawa było że będzie tam salon materacy do spanie Senpo.

Materiały reklamowe

Jak juź wcześniej wspominaliśmy w naszej ofercie kasetony reklamowe, litery 3d świecące i styrodur. Do większości salonów wykonaliśmy pełen brand..
Od plakatów reklamowych po wizytówki firmowe. OD projektów graficznych po montaż reklam wielkoformatowych.