ZAMÓW TERAZ

Bezpłatna konsultacja oraz wizualizacja

Firma oraz Imię
Numer telefonu
Adres email
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

SKLEP

kontakt@studiowiton.com

+48 515 180 937

+48 515 180 937

działalność gospodarcza

jednoosobowa działalność gospodarcza

ewidencja działalności gospodarczej

jak obliczyć ratę leasingu

©2023 Studio Witoń 

Studio Witoń wkracza na wielki ekran - wykonanie i montaż siatki mesh na Galerii Giant dla Grupy Fachowiec!

   Studio Witoń to jedna z wiodących firm specjalizujących się w produkcji i montażu reklam na siatce mesh w Polsce. W ostatnim czasie  z sukcesem zrealizowaliśmy projekt reklamy dla Grupy Fachowiec na Galerii Giant.

 

  Siatka mesh została zaprojektowana i wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii druku cyfrowego grafiki, logo Grupy Fachowiec na reklamie prezentują się bardzo wyraźnie i czytelnie.

 

  Montaż reklamy był również przeprowadzony z najwyższą starannością i precyzją. Zespół fachowców z firmy Witoń dokładnie wykonał pomiary i wybrał najlepsze miejsce na umieszczenie siatki mesh na Galerii Giant. Dzięki temu reklama jest bardzo dobrze widoczna dla przechodniów i kierowców poruszających się w okolicy.

 

  Realizacja tego projektu potwierdza, że Studio Witoń to firma, na którą można liczyć w przypadku potrzeby profesjonalnej reklamy na siatce mesh. Doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie pozwalają na zrealizowanie projektów o różnym stopniu skomplikowania i dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy z Poznania, która pomoże Ci w realizacji dużej reklamy z siatki mesh, to warto rozważyć współpracę ze Studio Witoń.

Pozdrawiamy, specjaliści od reklamy Studio Witoń.

 

 

10 kwietnia 2023